Nabídka Doprovodného Programu našeho klubu pro vaše akce.

Prezentační video: www.youtube.com/watch?v=Qd3766pMjW0

Nabízíme jedinečné ukázky lodních modelů v akci, modely jsou plně funkční pro předvedení dobové bitevní ukázky. Simulaci bitvy - připomenutí minulosti.

Je tím dána jedinečná možnost ukázat model skutečné lodi, která již neexistuje nebo je v hlubinách oceánu.

Jsme jediný klub, který tyto plně funkční modely v součastnosti předvádí, máme zkušenosti za období cca. 30 let při předvádění modelů veřejnosti.

Modely jsou plně funkční, divácky poutavé vystoupení - jeden souboj, ukázka cca. 15 minut, ze zkušenosti víme, že delší čas již diváky neupoutá. Vystoupení - ukázka jde podle složitosti modelu opakovat každé 2 až 3 hodiny.

Každý člen klubu Merrimack bere na vystoupení - ukázku více modelů. Program na vodě, tím má spád a dá se zvládnout cca. 45 minutové vystoupení. To se dá zopakovat, každé 2 - 3 hodiny.

Vhodná vodní plocha: Omezené vystoupení bazén 4x8m, lépe větší plocha, pro bitevní lodě.

Ukázka bitevního souboje:

Bismarck ostřeluje britskou loď, HMS Repulse.

Bismarck útočí na nákladní loď AKS-20 Merkury a snaží se jí potopit.

Vyloďovací čluny - ukázka Dne-D, vylodění v Normandii.

A jiné další kombinace s ostatními modely klubu.

Na malé vodní ploše jsou omezené pyrotechnické efekty. Pyrotechnika použitá v modelech je volně prodejná.

Pro plné předvedení modelů je vhodná vodní plocha 50x50m a větší, modely mohou využít plně svoje možnosti ukázky dobového námořního boje, ( odpaly raket, světlic, simulace odhozu hlubinných pum proti ponorkám ).

Modely jsou na vzhled velmi dobře propracované v měřítku 1:100, bitevní lodě druhé světové války: bitevní loď Bismarck, 2.53m,, bitevní loď HMS Repulse, 2.43m,, bitevní loď USS Missouri (BB-63) mohutný model 3.77m.

Dobrý vstup do vody, pevné schody šíře 1 a více metrů, plovoucí ponton je nevhodný, modely mají hmotnost 10 - 50kg. Nebo plážový vstup do vody.

Přípojka 230V pro nabíjení modelů. Vjezd osobních aut k místu akce - možnost parkovat v blízkosti akce, nutnost mnoho vybavení pro provoz modelů.

Pro danou akci / vystoupení je potřeba nás kontaktovat nejpozději 14 dní před akcí, čím dříve tím lépe, je více času, domluví se co a jak, který člen klubu se může zůčastnit, provede se kontrola místa vystoupení, je dobré nám také poslat foto daného místa.

Kontakt: p. Miloš Vácha, admin webu.

    E-mail: merrimack@seznam.cz, odpovím do 24 hodin nebo dříve.

    Facebook: Miloš Merrimack