Plán akcí pro rok 2019.

----------------------------------------------------------

-- Již úspěšně proběhlo -- Ve dnech 8 - 10. března, pá - ne, se bude konat každoroční oblíbená akce For Model Olomouc v prostorách výstaviště Flóra Olomouc, za účasti Merrimack klubu na bazénu v hlavní budově výstaviště, těšíme se na setkání s diváky všech věkových kategorií.

www.flora-ol.cz/akce/for-model-2019-2

-----------------------------------------------------------

-- Již proběhlo, účast celého klubu, prvně provedena video-prezentace efektů modelů. -- Dne 6. dubna, Sobota, výstava modelů klubu Merrimack na akci 7. ročník HOBBY Výstava ve Velkých Přílepech, sál restaurace U Korychů.

čas: od 10:00  do 15:00 hodin.

-----------------------------------------------------------

-- Již proběhlo --, Dne 7. září, Sobota,  se bude konat každoroční akce RC na Lomu, Bořená Hora u Sedlčan, areál Potya, bližší podrobnosti budou včas upřesněny. Krásné prostředí pro strávení hezkého dne.

www.facebook.com/Potya-Dive-Sup-Centre-165078083660599/

potya.cz/

Tento rok nějak nevyšlo počasí, celý den s přestávkami mrholilo, až pršelo, to se hodně podepalo na účasti diváků, v čase hlavního vystoupení našeho klubu, začalo asi po 10 minutách do programu dost pršet, vystoupení se povedlo zdárně dokončit.

Přístí rok 2020 je předběžně plánován termín 13.6. sobota, a bude se na co dívat, na vodě bude nový program.

------------------------------------------------------------

-- Již se konalo --, Dne 10 - 11. srpna, So - Ne, se bude konat - MODEL AIR SHOW Rakovník od 10 -17 hodin, na místním letišti, více na odkazu dole..., Bude bazén 5.8 x 4.8m, hloubka 20-30cm. Naše modely budou k vidění okolo bazénu a malé ukázky na něm, kdo chce vidět co modely naplno dokáží, může navštívit akci Terezín, následující týden, vodní plocha je velká a na vystoupení je vidět shora, více v následujícím odkazu " TEREZÍN ".

Sobota - zataženo, propršeno, voda všude.

Neděle - celkem slunečno, vše na vodě zdárně proběhlo, (večer jsem hledal krém na spáleniny od sluníčka), to je ten svěží větřík na letišti.

Odkaz na pořadatele Model Air Show:

www.lmk-rakovnik.cz/airshow/index.php/divaci

----------------------------------------------------------

-- Již se konalo --, Dne 17. srpna, Sobota, se bude konat akce v zatopených hradních příkopech pevnosti TEREZÍN,

Na jeden týden v roce se zaplaví hradní příkopy v místě zvaném: Horní vodní brána, nacházející se vedle řeky Ohře.

Místní osazenstvo pevnosti předvádí Pirátský den a v závěru je bitva o Pevnost na vodě i na mostě.

Ukázka z bitvy:www.youtube.com/watch?v=Z2PUEi34wx8

Před bitvou v mezičase se představí " Merrimack klub ". Může být předvedeno několik vystoupení (dle účasti jednotlivých členů klubu, mohou být předvedeny následující ukázky) -

SHOW na vodě: Den-D (vylodění spojenců),,,

bitevní loď Bismarck odstřeluje nákladní loď,,,

Velký prostor na vodě umožňuje plně předvést co modely umí. Pro diváky atraktivně přehledný prostor, na vystoupení je vidět z vrchu. Součástí vystoupení je i výstava modelů a prostor pro případné dotazy diváků.

Akce zdárně proběhla, vše fungovalo jak mělo, náš stánek s modely hned vedle mostu byl stále v obležení diváků a dotazy nebraly konce.

 

mapy.cz/zakladni?x=14.1549738&y=50.5094328&z=16&l=0&source=muni&id=1930&q=Terez%C3%ADn

-----------------------------------------------------------------